Cameron Diaz priznáva, že ignoruje základné pravidlá hygieny. Prečo?!

Cameron Diaz priznáva, že ignoruje základné pravidlá hygieny. Prečo?!
  • 12.04.2022
  • Lenka Biba Slovak

Nablýskaný svet celebrít evokuje pocit dokonalosti. Sú neustále na očiach verejnosti, objektívov fotoaparátov, kamier, a sledujú ich ľudia po celom svete. Možno aj preto si myslíme, že starostlivosť o zovňajšok je u nich na prvom mieste. Je to ale naozaj tak?

Cameron Diaz je stále obľúbenou tvárou šoubiznisu

Cameron Diaz je pre mnohých obľúbenou herečkou. Je milá, prirodzená, vždy usmiata a jej herecký charakter sa naplno prejavil predovšetkým v komediálnych úlohách. Viete, že už ale nie je súčasťou Hollywoodskeho sveta? Jej neoficiálny odchod sa datuje od roku 2014, kedy sa poslednýkrát objavila na filmovom plátne ako slečna Hannigan v modernom spracovaní muzikálového filmu Annie.

Odporúčame: Krásky s Downovým syndrómom dobíjajú svet modelingu

cameron diaz hygiena

Zdroj: Shutterstock®

Cameron Diaz sa stala mamou iba nedávno

Ak ste rovnako ako my sledovali hereckú kariéru Cameron Diaz, tak viete, že dlho hľadala toho pravého. Až nakoniec v roku 2020 oznámila narodenie dcérky Raddix, ktorej otcom je jej manžel, hudobník Benji Madden, za ktorého sa vydala v roku 2015.

Mamou sa stala ako 47-ročná, dcérku menom Raddix Chloe Wildflower Madden jej 30. decembra 2019 v Los Angeles porodila náhradná matka. Zo slávnej blondínky, ktorá zažiarila vo filmoch ako Maska, Charlieho anjeli, Vanilkové nebo či Niečo na tej Mary je, sa stala mama na plný úväzok a odvtedy odstavila prácu na vedľajšiu koľaj.

Cameron Diaz ignoruje základné pravidlá hygieny

Cameron Diaz odhaľuje, že ignoruje jedno základné pravidlo hygieny. Od jej neoficiálneho odchodu z Hollywoodu má Cameron Diaz úplne inú kozmetickú rutinu... alebo jej chýba? Herečka, ktorá tento rok bude oslavovať okrúhlych 50 rokov priznáva, že prijíma novú stránku seba samej, ktorá je na míle vzdialená žiare reflektorov.

„Posledných osem rokov som divoká. Som ako divé zviera, ako zver!“ Cameron Diaz, ktorá sa neustále porovnávala s ostatnými tvrdí, že „je ťažké pozerať sa na seba a neposudzovať sa podľa spoločnosťou daných šablón krásy“. Teraz sa hviezda Charlieho anjelov vzdala zastaraných štandardov krásy v prospech toho, aby sa cítila pohodlnejšie vo svojej vlastnej koži.

Predtým sa Cameron Diaz pohybovala, podľa jej slov, v toxickom prostredí. Na prvom mieste bola krása, a preto na sebe neustále hľadala nedokonalosti, ktoré by mohla vylepšiť. Teraz je ale vzhľad to posledné, na čo počas dňa myslí. Alebo na to nemyslí vôbec?

Prečítajte si aj: Pripravujete sa na pôrod? Nezabudnite na masáž hrádze

cameron diaz starostlivosť o pleť

Zdroj: Shutterstock®

Čo všetko Cameron Diaz prezrádza o svojej dennej rutine?

V dobe svojej aktívnej kariéry trávila Cameron Diaz hodiny v rukách vizážistov, ktorí sa starali o jej dokonalú a bezchybnú vizáž. Keď sa ale stiahla do ústrania, podľa jej slov sa o seba prestala starať. Na vzhľad ale rezignovala už pred narodením dcérky.

„Nerobím so sebou vôbec nič! Ani si neumývam tvár. Vzhľad teraz rozhodne nie je vec, do ktorej by som vkladala svoju energiu,“ tvrdí Cameron Diaz. Dokonca priznáva, že jedno oblečenie nosí aj viac dní po sebe. Rovnako jej nevadia škvrny od potu v podpazuší, nakoľko vôbec nepoužíva dezodorant. Niekoľkokrát sa vyjadrila, že podľa nej sú dezodoranty a antiperspiranty škodlivé.

„Doslova posledná vec, na ktorú denne myslím, ak možno vôbec, je to, ako vyzerám,“ tvrdí samotná Cameron Diaz.

Bude vás zaujímať: Postihla aj herca Brucea Willisa. Čo je afázia a ako sa prejavuje?

cameron diaz hygienické návyky

Zdroj: Shutterstock®

Či už sa s návykmi Cameron Diaz stotožňujete alebo nie, je na každom z nás, ako sa o seba staráme. Zvonka i zvnútra. Pretože zlaté pravidlo je – cítiť sa dobre vo svojom vlastnom tele.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Marianna Rajniaková 29.04.22 10:11

MR
karma
109.00

… ale herečka je skvelá

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 29.04.22 10:11

MR
karma
109.00

… ale herečka je skvelá

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní