Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu: Budete vyzerať božsky!

Farba vlasov podľa znamenia zverokruhu: Budete vyzerať božsky!
  • 20.04.2022
  • Veronika Nemčeková

Skúšali ste si niekedy upraviť korunu krásy podľa astrologického znamenia? Pozrite sa spolu s nami, aká farba vlasov podľa znamenia zverokruhu sa k vám hodí najviac. Ak tieto tipy skombinujete so svojou intuíciou a tým, čo vám vraví srdce, dosiahnete dokonalý výsledok.

Pre radikálnu zmenu farby vlasov sa väčšina predstaviteliek nežného pohlavia rozhodne zväčša vtedy, keď potrebuje dodať energiu či zvýrazniť ženskosť. Mnohé sú spokojné s prirodzenou farbou vlasov a s pokorou prijímajú aj sem-tam sa vyskytujúce šediny. Iné ženy zase rady experimentujú a skúšajú, čo im pristane. Hľadajú farbu, ktorá vystihne ich osobnosť.

Baran

Ľudia narodení v znamení Baran sú vášniví a spontánni. Hovorí sa o nich, že majú oheň v srdci. Sú tiež rodenými vodcami a vedia si presadiť svoje. Vhodné sú preto pre nich výrazné farby, akou je napríklad červená. Tá symbolizuje energiu a dominanciu. Na hlave sa ženám tohto znamenia budú dobre vynímať aj gaštanová s červeným nádychom, višňový melír či balejáž. Takéto farby jednoznačne zvýšia atraktivitu dynamickej ženy v znamení Baran.

Býk

Osoby v znamení Býka sú úzko prepojené s prírodou a majú radi stabilitu. Neradi tiež vytŕčajú z davu. Sadne im akýkoľvek odtieň gaštanových vlasov, ktoré sa dokonale hodia k ich uvážlivej osobnosti a pomáhajú im pevne stáť nohami na zemi. Príliš svetlé ani príliš tmavé farby na nich nepôsobia harmonicky. Vhodná je aj takzvaná špinavá blond.

Blíženci

Blíženci sú ambiciózni a majú talent na komunikáciu. Pomerne často menia farbu i strih vlasov a neboja sa experimentovania. Svedčia im sýte a živé jednoliate farby, ktoré im pomôžu vyniknúť a zažiariť. Najčastejšie si intuitívne vyberajú odtiene svetlé až stredne hnedé, napríklad s nádychom farby karamelu. Neboja sa však ani netradičnej zelenej, modrej alebo fialovej.

Rak

Ľudia v znamení Raka sú emocionálni a citliví. Najkomfortnejšie sa preto cítia, ak majú na hlave prírodné jemné odtiene. Platí, že čím bližšie k pôvodnej farbe vlasov, tým lepšie. Vyhnúť by sa mali netypickým farbám vlasov, ktoré na nich vyzerajú neprirodzene. Ideálne je siahnuť po farebných šampónoch, ktoré podčiarknu krásu vlasov.

Odporúčame: Osobnosť podľa farby očí. Čo o vás prezrádza?

biele vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Zástupcovia Leva na seba radi pútajú pozornosť a sú energickí. Pristanú im blond odtiene, od platinovej, pšeničnej až po medovú blond. Podčiarkujú totiž ich optimistickú osobnosť. Vyhnúť by sa mali tmavým a nevýrazným farbám, ktoré na nich pôsobia monotónne.

Panna

Panny sú typické pokojnou a vyrovnanou povahou. Majú povesť perfekcionistov a puntičkárov. Pasujú im chladnejšie odtiene. Prirodzenú ženskosť zvýrazní platinová. Panny sú praktické a orientované na riešenie. Preto je pre nich najlepšie vyberať farbu podľa prirodzeného pigmentu vlasov. Nebudú tak musieť často farbiť odrasty. Preferujú tiež nenáročné a praktické účesy, ktoré si vyžadujú čo najmenej námahy.

Váhy

Váhy milujú rovnováhu. Sú intelektuálne zamerané a majú výborný cit pre estetiku. Pri tomto znamení sa neodporúča robiť drastické zmeny, stačí, ak si zvýraznia prirodzený odtieň vlasov. Niekedy totiž aj malá zmena dokáže narušiť ich vnútornú harmóniu. To ale neznamená, že sa Váhy nikdy nerozhodnú pre zmenu. Zvyčajne si ju však dôkladne premyslia a ak nájdu farbu, s ktorou sú vnútorne stotožnené, zvyčajne ju nezmenia aj niekoľko rokov. Vhodné sú pre ich odtiene champagne, popolavá, medená alebo tmavá blond.

Odporúčame tiež: Zdravotné problémy podľa farby vlasov: Vedci prišli so zaujímavými poznatkami

modré vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión

Ľudia v znamení Škorpióna sú trochu tajomní, nepredvídateľní a ich duša je búrlivá. Na hlave si preto môžu dovoliť takmer všetko. Mystickosť najlepšie zvýraznia do očí bijúcou červenou alebo čiernou, príp. ich kombináciou. Pasujú im aj hnedé odtiene, ktoré im dodajú ešte väčšie sebavedomie.

Strelec

Strelci sú odvážni, dobrodružní, energickí a šarmantní. Majú blízky vzťah k prírode. Ideálna farba vlasov je pre nich vášnivá červená, a to vo všetkých odtieňoch. Ženy narodené v tomto znamení môžu pokojne siahnuť po medenej, hrdzavej alebo vínovej. 

Kozorožec

Ľudia v znamení Kozorožca sú stabilní, spoľahliví, disciplinovaní a veľmi pracovití. Neobsedia ani minútu. Toto znamenie by sa malo zamerať na tmavšie farby. Jeho spoľahlivosť podčiarknu predovšetkým sýte hnedé odtiene, no rovnako sa mu hodí aj hlboká čierna farba, ideálne ak je s modrými odleskami. Paradoxne však na tomto znamení vyniknú aj vlasy studenej blond farby.

Pozri aj: Drahé kamene a ich význam. Ktorý sa k vám hodí najlepšie?

ryšavé vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár

Vodnári sú tak trochu rebelmi. Radi kombinujú rôzne štýly a milujú hru, preto často skúšajú netradičné farby vlasov. Hľadajú vždy niečo originálne. Pristanú im pastelové odtiene aj zaujímavé ombré prechody. Pekná je napríklad kombinácia champagne blond s ružovými končekmi. Strieborná a šedá zdôrazní ich jedinečnosť a nezávislosť. Tmavé farby ako gaštanová, orechová alebo čokoládová sa pre toto znamenie príliš neodporúčajú.

Ryby

Ryby sú známe citlivosťou. Toto vodné znamenie obľubuje romantické účesy. Top farbami sú pre nich blond alebo svetlá hnedá. Vďaka nej sa cítia komfortne a vyzdvihnú jemnosť ich duše. Experimentovaniu s farbou vlasov nie sú príliš naklonené.

Inšpirujte sa: Zistite aká je vaša ideálna kúpeľňa podľa znamenia zverokruhu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ivana Šurániová 03.05.22 09:17

karma
100.00

super

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 06.05.22 20:22

MR
karma
109.00

ja levica a som blond..tak to spľňam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní